česky  |  english

Aktuálně hledáme wwoofera (brigádníka) na sezonu 2014, konec března - listopad. Ubytování a strava zajištěna, přivýdělek také. Ideální pro pár.

Jsme rodinná farma se zaměřením na přirozený a ke kozám spravedlivý chov. Holky jsou chovány pasteveckým způsobem. Důležitý je pro nás vztah mezi zvířetem a člověkem a dbáme na to, aby jsme se ke zvířatům nechovali jako ke strojům na mléko. Na farmě se zabýváme prodejem mléka a zpracováváme mléčné výrobky. Prodej probíhá většinou přímo na farmě. Pravidelně pořádáme akce pro veřejnost nebo pro chovatele koz. WWOOFery přivítáme s otevřenou náručí, protože práce je vždy dost. Většinou se jedná o práci kolem koz, krmení, budování zázemí nebo kolem zpracování a prodeje výrobků. Nasbíráte určitě mnohé zkušenosti z oblasti výroby sýrů, prodeje produktů nebo z chovu koz. Aktivně se také zabýváme i výrobou a prodejem domácí kosmetiky, tedy mýdel, šamponů, krémů. Na farmě jsou všichni vegetariáni, takže se poskytuje vegetariánská strava. Těšit se na vás bude Hugo, Marta, Ester (15) a Michael (13)


Farma dne

naše koupelna

Naše ekologická farma se nachází v CHKO Slavkovský les. Zabýváme se chovem skotu, ovcí, koní a máme i malou oboru, ve které chováme jeleny a daňky. Dále vždy rádi přivítáme hosty v rámci agroturistiky, pro které máme připravenou ubytovnu a klubovnu. Farma se nachází v krásné podkrušnohorské krajině uprostřed lázní: Mariánské lázně, Františkovy lázně, Karlovy Vary. Nedaleko je hrad Loket a ...

Kraj:Karlovarský


2005-2021 Webové stránky: NETservis s.r.o.