česky  |  english

Vysočina

Náš statek leží v nádherné krajině ve výšce 700 m.n.m. Chováme ovce, kozy, slepice a zajímáme se o permakulturu. Statek je přizpůsoben i provozu táborů pro děti a rodiny a pořádání seminářů. Zrekonstruovaný prostor je doplněn hliněnými omítkami. Vaříme i venku na ohni a je možno pobývat v teepee.


Vysočina

Kousek od Brna žijí na farmě mladí blázníví lidé,kteří se rozhodli farmařit.
Farma se nachází asi 40km od Brna mezi Velkou Bíteší a Tišnovem.
U nás si přijde na své každý milovník zvířat a práce. Žijí tu s námi rozmanité druhy zvířat-ovce,kozy,prasata,koně,krávy,slepice a velké množství psů. také tu vyrábíme výborné domácí eko sýry.
Okolí je tu krásné,údolí Bílého potoka.
Práce i zábavy je tu hodně, takže Vás rádi uvítáme


Vysočina

Zabýváme se hospodařením na orné půdě a chovem skotu, ovcí a koní. Na orné půdě pěstujeme obiloviny, olejniny, byliny a koření.


Vysočina

Chováme ovce, kozy, prasata, pěstujeme zeleninu, zakládáme sad. Farma leží na úpatí Vysočiny, kousek od Vel. Bíteše. Pomoct potřebujeme hlavně při pěstování zeleniny, při opravě ohradníků, sběru bylin a přípravě zeleniny na prodej


Vysočina


The farm is around 25 hectares including fields, woodlands and orchards. The area is in the Highlands, 45 mins from Brno, 1 hr 45 from Prague.
I\'m taking the land back from the local farming co-operative and turning it organic. So far I have three hectares for sheep and hay, the orchards and the forest. I\'ll buy four or five chickens but need to build their house.

The work includes keeping the land in order, gardening, forestry, fruit picking, feeding the sheep, house renovation, a wide range. Priority will be given to those with experience and that can stay longer than ten days. The farm has a lot of working parts that need explanation. Ideally I would have one person to stay for an extended time with visiting helpers. Trustworthy, responsible and a work ethic are qualities I\'m looking for. You are welcome to travel on the weekend but if staying we work a half day on Saturday.
Apart from the farm work there are also the household chores that we will share together such as cleaning and looking after my very friendly dogs with Arti (French Bulldog) and Sandy (boxer).
The farm is a friendly, comfortable, happy place and one of my parents or a friend will often come to stay. I have a four bedroom house and you will normally get your own room.
Some cooking ability is preferable so that we can take it in turn to cook.
I have wi fi, a large choice of films, many with subtitles.
There is a clay tennis court available in the village and it\'s fun to play after work.
Alcohol is not included but we often drive into town for the supermarket.


Farma dne

kozy

PadmaFarma je malá ekologická farma, kde se Jakub Anne a Lenka Marie od roku 2004 věnuje drobnému pěstování biozeleniny (1 ha) a pastevní chov koz, ovcí a koní (5 ha). Hlavní poslání a finanční příjem však tvoří pořádání programů zaměřených na zdravý životní styl (pořádá Déva o.s.). Filozofie farmy je založena na meditační duchovní tradici. Cílem Jakuba a Lenky je vytvoření osvícené lidské ...

Kraj:Pardubický


2005-2021 Webové stránky: NETservis s.r.o.