česky  |  english

členský poplatek WWOOFera

členský poplatek WWOOFera

 Roční členský příspěvek je pro české dobrovolníky, pro Českou republiku,  250,- Kč  (15 EUR) pro jednotlivce a 350,- Kč (25 EUR) pro pár cestující společně.


Jak WWOOF příspěvek uhradit?

 1) převodem na účet Poštovní spořitelny: *229012245/0300* 


  2) složenkou na adresu: AREA viva, Zámecká 20, 364 55 Valeč, Česká republika (uschovejte si doklad o zaplacení)

 3) v obálce na adresu AREA viva, Zámecká 20, 364 55 Valeč, Česká republika. Doporučujeme peníze zabalit do aluminiové folie, kterou ještě uložíte mezi přehnutý papír.


Pokud se budete chtít stát členem WWOOF v České republice, vyplňte žádost o členství .

 Po zaplacení členského příspěvku vám zašleme brožuru „Seznam hostitelských farem“ , přístup k internetové databázi a další informace o WWOOF systému.


UPOZORNĚNÍ: Vedení pobočky WWOOF cz je založeno na dobrovolnické bázi, proto se může stát, že komunikace je někdy pomalejší. Po obdržení vaší platby zasíláme členství a další materiály přibližně do 14 dnů. Děkujeme za pochopení.

 POZOR: V případě nedoručení vašich materiálů - po zaplacení členského příspěvku, kontaktujte centrálu WWOOF cz telefonem či e-mailem. Mohlo dojít k nedoručení či poškození vaší registrace.

Farma dne

Smíšené stádo ovcí vřesových a koz

Malé hospodářství na hranici CHKO Kokořínsko, čítající 2 dospělé lidi a jedno dítko, dva "jakovlky" (československé vlčáky), stádo ovcí a koz, 2 jalovičky, partu prasátek a nespočet nejrůznější domácí drůbeže od slepic, přes husy až po indické běžce. V neposlední řadě chováme i několik desítek tisíc včel.

Kraj:Středočeský


2005-2021 Webové stránky: NETservis s.r.o.