česky  |  english

jak se stát hostitelskou farmou

jak se stát hostitelskou farmou

 Nejsou žádné pevná kritéria pro přijmutí nových hostitelských farem, ale protože jedním z hlavních cílů systému WWOOF  je poskytnout lidem možnost k získání  zkušeností v ekologickém zemědělství, očekáváme, že tyto metody a principy budou na vaší farmě převažovat a nebo budete aktivně na tyto principy přecházet.

  Pokud máte zájem se stát hostitelskou farmou WWOOF systému, jednoduše se coby farma zaregistrujte proklikem odkazu v levém sloupci prezentace. Snažte se popsat svou farmu či hospodářství co nejtrefněji a vyzdvihněte specifika vaší farmy, lokality či vaší domácnosti. Snažte se uvést zajímavosti z vaší farmy, či vaše záliby, které byste mohli s WWOOFery sdílet - tyto informace budou sloužit v orientaci dobrovolníků. Pamatujte, že popis farmy je často jediným vodítkem pro wwofery při výběru a že si dobrovolníci volí mezi přibližně mezi 50 lokalitami po celých Čechách i na Moravě.

  Po zaslání dotazníku vás kontaktujeme a budete zařazeni do Dodatku farem, který je přikládán k Seznamu hostitelských farem a uvedeni také v naší internetové databázi.

  Členství v systému WWOOF cz vyžaduje od zapojených farem zaplacení členského poplatku, který činí 500,- Kč ročně. Poplatek umožňuje  komunikaci mezi organizací, farmami a dobrovolníky. Členský poplatek se platí po registraci na následující rok po obdržení faktury, která vám bude zaslána  na vámi uvedenou adresu. Prosím, sdělte nám také vaše IČO a DIČ pro správné vyplnění faktury. Před vypršením ročního členství budete automaticky upozorněni na možnost prodloužení členství na další rok. Pokud nebude faktura uhrazena, vaše hospodářství bude vyřazeno z databáze farem a nebude následující rok zařazeno do Seznamu hostujících farem.

  Zprostředkující organizace neposkytuje WWOOFerům ani hostitelským farmám žádný druh pojištění.

Farma dne

Sociálně terapeutické centrum Tabor

Jsme sociálně terapeutické centrum TABOR a nacházíme se v malebné vesničce Nová Ves nad Popelkou v Českém Ráji. Zabýváme se péčí o tzv. postižené lidi, staré lidi, mládež s poruchami chování a další problémové sociální skupiny. Ať se jedná o jednorázové pobyty či o ubytování dlouhodobého charakteru, snažíme se o tvůrčí přístup ke každému klientovi, i o jeho odpovídající zapojení do ...

Kraj:Liberecký


2005-2021 Webové stránky: NETservis s.r.o.